Zabudol si heslo? Registrácia
LUZA - Ja mám hudbu feat. Tina zdarma si môžete počúvať vo svojom PC, notebooku alebo mobilu úplne zadarmo. LUZA Ft. Tina - Ja mám hudbu zdarma. :)
Obrázok autora
Volume:
0:000:00
Vypočuté: 3204x
Stiahnuté: 1284x
Pridané: 3. 6. 2007
Profil autora: LUZA
Žáner: Hip-Hop
Označiť ako: cancelnefunčnú

Páči sa mi to

Nepáči sa mi to

3 z 5 (22 hlasov)
 
Ak počúvate túto pieseň súhlasíte s podmienkami pre používanie.

Ja mám hudbu , ktorá so mnou stále ide ktorá po mne ostane keď konec na rád príde.Luza 97 až luza 06 opisujem podla seba presne ako vnimam svet.Vnímaš vlastný rap odvtedy po dnes až cez album NS.Každý si vytvoril mená svoj prednes skúsenosti naučili jak prekážky preliezť.Jak je*** na falošných čo sa chcú len viesť a jak do jamy levovej už nikdy viac nevliezť musíš byť pozorný počuť hodiny tykať začat byť opatrný a na to si zvykať.Konať ne sedieť a nad životom vzdychať bo mám hudbu.Ktorá mi slobodu dáva povedať si čo si myslím to sa denne stáva že niekto si dá záležat a druhý zase všetko zanedbáva.Preto žijem život často pestrý tak ako farby páva v ňom je množstvo okamihov žeravý jak láva.Keď sa stane udalosť čo jazvy zanecháva na prekonanie ja mám hudbu silného lekára.(Čo)Opisuje skutočnosť do luftu netára v nej máš milion možnosti a dvere nezatvára.

TINA:

Heeeeeeeeejeeeeejeeejeeej huuuuuuuuuuuu heeeejeejeejeejeejeej parapapaapa huuuuuuuuu :)

Čistychov:

Tak.Nie každý s ludi zameral sa na svojho koňa zameral sa na boha či naje*** sa jak somár.Iný za mláku šli pozarábať libru či dolár no ja som ostal doma stokár,bo mám hudbu ľudia nespokojný s trackami málo peňazí cez ruky preteká im dostane snaží sa nedostane vo mne s reťazi väčšina ostáva porazená pár sú víťazi tak povec mi že čo ty vyhral si.Ja hudbu kontakty,zmeny,lokality,koncerty,poslanie,ženy,kumunity.V nich ženy robotu aj šetrím koruny si som šikovný bastard čo verí si.Bo má hudbu.Krok pred tebou na poli života kde sa hľadá v čom sa spája zábava a istota.Mnohý mali ma za kok*** že som bokom stál,nehladal,vám sa smial,machroval.Bo mám hudbu.

TINA:

Heeeeeeeeejeeeeejeeejeeej huuuuuuuuuuuu heeeejeejeejeejeejeej parapapaapa huuuuuuuuu :)

SLIPO:

Ja mám hudbu prostredníctvom ktorej vyjadrujem iba pohľad s mojich očí.Pamätám si dobre kto mi do života vkročí,kto sa chrbtom mi otočí kto vybočí,kto sa skrije radšej do ustrania do ubočí.Naša hudba vystrelí jak zbraň zautočí cez ulice do hlbočín.Budeš si ju vždy pamätať ako LUZA počin čo pácha slovný zločin prejde všetky kluby a to životom nočným,náročným niekde v chodom bočným všetko pozoruje tým kontaktom očným so štýlom skutočným ne očnym ,falošným stále mám ja čo povedať hudbou nekončím.

Čistychov:

Mám niečo čo nemá tu to každý jak auto.Kur**,slávu za nič takých tu poznám dosť.Žebrákov čo majú tupú kur** zatiaľ čo on sa tvári dôležito ona špúly na nás hubu.Mám hudbu pre ľudí ne hudbu pre trh,hudbu pre tanec slávu srdca je sluch.Hudbu do boja aj na ochranu ľudu si typni za kým pôjdu (Čo) kto má hudbu.

TINA:

Heeeeeeeeejeeeeejeeejeeej huuuuuuuuuuuu heeeejeejeejeejeejeej parapapaapa huuuuuuuuu :)
Zobraziť cely text ↓
Komentáre
Meno:
Zatiaľ žiadne komentáre ...
Prehravač klipu

Stránka vygenerovaná za 0.31955 sekundy.